Enter the House of Night
Никс Ви приветства с Добре дошли!
Радваме се, че посетихте форума ни, сега идва частта и да се регистрирате. Това ще ви отнеме само няколко секунди, а след това ви чакат часове забавление.

Забележка: При регистриране, моля оставете полетата: Дарби, Котка, Ментор и евентуално Брат/Сестра и Гадже с "-" или напишеште "няма". Те се попълват след одобрение на героя Ви.
Enter the House of Night
Никс Ви приветства с Добре дошли!
Радваме се, че посетихте форума ни, сега идва частта и да се регистрирате. Това ще ви отнеме само няколко секунди, а след това ви чакат часове забавление.

Забележка: При регистриране, моля оставете полетата: Дарби, Котка, Ментор и евентуално Брат/Сестра и Гадже с "-" или напишеште "няма". Те се попълват след одобрение на героя Ви.
Enter the House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enter the House of Night

Добре дошли в Училището за Вампири
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Гласувайте
Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове RealTop.net
Станете ни приятели
Първия и Официален форум
Първия и Официален форум по поредицата: House of Night - един нов свят
Приятели
Първият български фен форум на поредицата ''Пърси Джаксън и боговете от Олимп''
Ритуалната зала Honforum
Училище за вампири Белязана House of Night фен форум

Ритуалната зала Vynqt3
Ритуалната зала Drl
Ритуалната зала 1370696p

Ритуалната зала 22daf41b540a

Ритуалната зала 1228249l
Ритуалната зала 2395144323_5923b91427
Ритуалната зала 1309326k
Ритуалната зала 1502233C
Ритуалната зала 1363050R
Ритуалната зала Untitl18
Ритуалната зала 62455929
Ритуалната зала 65002430
Ритуалната зала 1436055V
Ритуалната зала Logo1010

 

 Ритуалната зала

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Кристин Р.
Висша Жрица
Висша Жрица
Кристин Р.


Брой мнения : 451
Точки : 2431
Reputation : 9
Join date : 14.03.2010
Age : 26
Местожителство : Дома на Нощта

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Сря 17 Мар 2010, 4:37 pm

Тук Дъщерите и Синовете на Мрака провеждат техния ритуал на пълнолуние.
Ритуалната зала 37%20-%20Mesopotamia_4%20-%20Ishtar%20gates
Върнете се в началото Go down
http://houseofnightbgschool.vampire-legend.com
Кейт Фелър
Шестокурсник, Мод
Шестокурсник, Мод
Кейт Фелър


Брой мнения : 233
Точки : 1743
Reputation : 0
Join date : 22.03.2010
Местожителство : Дома на Мрака

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Сря 28 Апр 2010, 10:50 pm

Днес беше пълнолуние и щеше да се състои първия ритуал.
Леле!Първият ми ритуал.Много съм притеснена!От друга страна пък бях много щастлива.
Преоблякох се в зелена рокля.
Е,не беше кой знае какво,но поне си отиваше с дарбата ми.
За всеки случай си бях взела и черна рокля,защото не знаех дали облеклото да е черно-като Нощта,или цвета съотвестващ на дарбата.
Стигнах.
Бях доста подранила.Е,по-добре.
Знаех,че в дните,които има Пълнолуние,молитвите към Никс се сбъдват.
Коленичих и запалих свещ в краката на Никс.
-О,велика Никс.Ти,богиня на Нощта и Луната,съпруга на Еребус и майка на Вампирите.Дай ми воля да успея!Дари ме с твоята благословия и ми помагай в трудни моменти!Благодаря.-помолих се на Никс за нейната помощ и благословия.Знаех,че вече всичко ще бъде наред.Изведнъж усетих мириса на прясно окосена трева и меко килимче също от трева под краката ми.Знаех,че това беше знак,че Никс е чула молитвата ми.Погледнах към нощното небе и се усмихнах към луната,защото знаех,че Никс беше някъде там.
Върнете се в началото Go down
Рейвън Делен
Дъщеря на Земята
Дъщеря на Земята
Рейвън Делен


Брой мнения : 13
Точки : 46
Reputation : 12
Join date : 16.03.2010
Age : 26

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 12:11 am

Влязох задъхана в ритуалната зала. Вътре имаше само едно момиче, което както ми беше извесно също притежаваше земята. Винаги се радвах когато имахме ритуали бяха толкова...невероятни. Престанах с размишлениата и се приближих към другото момиче.
- Здравей! - казах аз.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шестокурсник, Мод
Шестокурсник, Мод
Кейт Фелър


Брой мнения : 233
Точки : 1743
Reputation : 0
Join date : 22.03.2010
Местожителство : Дома на Мрака

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 12:30 am

Бях коленичила на пода пред статуята на Никс,гледайки в пълната луна.
Изведнъж едно момиче се появи и ме поздрави.
-Здравей!Ти трябва да си Рейвън Делен,нали?Дъщеря на Земята.Аз съм Кейт Фелър-втората дъщеря.-подадох плахо ръката си към нея и ние се здрависахме.Усмихнах се на момичето,което седеше пред мен.
Явно Никс знаеше какво мисля,затова тя ми прошепна с нейния вълшебен глас:
"Дъще на Мрака,Кейт Фелър.Не мрази Рейвън Делен само,защото тя също е Дъщеря на Земята.Това,че ти не си официалната притежателка на Земята не значи,че не си специална.Вслушай се в съвета ми,Дъще на Мрака.
Вслушах се в съвета на Никс и мигновено прочетох в очите на Рейвън,че тя нито ме мрази,нито ме смята за враг.
Усмихнах се истински и приятелски на нея знаеки,че с нея ще станем много добри приятелки.
-Знам,че въпроса ми е глупав,но...С какво облекло трябва да сме?Имам предвид...Черна рокля или цвета съответстващ на дарбата?
Върнете се в началото Go down
Рейвън Делен
Дъщеря на Земята
Дъщеря на Земята
Рейвън Делен


Брой мнения : 13
Точки : 46
Reputation : 12
Join date : 16.03.2010
Age : 26

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 12:42 am

Зарадвах се, че не правиме излишни проблеми от това, че и двете сме дъщери на Земята.
- Може да си облечеш каквото искаш не е задължително да си в черно аз например не искам да идвам така сякаш съм облечена за погребение. Между другото имаш ли някаква представа кога ще дойдат другите?
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шестокурсник, Мод
Шестокурсник, Мод
Кейт Фелър


Брой мнения : 233
Точки : 1743
Reputation : 0
Join date : 22.03.2010
Местожителство : Дома на Мрака

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 12:53 am

-Благодаря за информацията.-засмях се.-Ъххх...Не знам кога ще другите знам само,че ритуалът трябваше да е започнал преди 20 минути.А и аз познавам само теб и Нериса,която между другото е пети курс и е лидер на Дъщерите и Синовете на Мрака.-УОУ!Имах ценна информация?Леле това ми се случва доста рядко напоследък.-Надявам се да дойдат,за да може ритуала да се проведе.-въздъхнах и се опитах да не показвам притеснението си.
Върнете се в началото Go down
Рейвън Делен
Дъщеря на Земята
Дъщеря на Земята
Рейвън Делен


Брой мнения : 13
Точки : 46
Reputation : 12
Join date : 16.03.2010
Age : 26

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 1:22 am

- E явно ритуалът няма да се проведе вече толкова време седим тук, а никой не идва. Сигурно нещо е станало, че то тук жива душа няма освен нас де. Ок такаче. Чао, чао!- казх аз и я прегърнах за довиждане.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шестокурсник, Мод
Шестокурсник, Мод
Кейт Фелър


Брой мнения : 233
Точки : 1743
Reputation : 0
Join date : 22.03.2010
Местожителство : Дома на Мрака

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 1:38 am

Отвърнах на прегръдката `и.
-Чао!-казах аз и `и помахах.
Рейвън си тръгна и аз отново кобеничих пред статуята на Никс.
-Дано се проведе ритуала!-молех се на Никс и се надявах тя да чуе молитвата ми.
Повторих това около десет пъти и започнах мислено да се моля на Богинята
Върнете се в началото Go down
Нериса
Дъщеря на Духа, Глобален Мод
Дъщеря на Духа, Глобален Мод
Нериса


Брой мнения : 463
Точки : 3011
Reputation : -1
Join date : 22.03.2010
Age : 25
Местожителство : Не знам вече и аз! Тея гадове все ми взимат пейката!

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 6:32 pm

Оууу! Ужас с главно У! Успах се и забравих за ритуала! Не, не това никога вече няма да си го позволя....Хей! Ама защо няма свещи?!? Нито маса..... Дано ритуалът не се е състоял! Дано! Дано! Амиии, дали ще имам наказание, че не съм присъствала??? Леле.... сега ли трябваше да се успивамммм.....! Направо си се възхищавам!
Върнете се в началото Go down
http://4-b-klas.forumotion.net/
Кейт Фелър
Шестокурсник, Мод
Шестокурсник, Мод
Кейт Фелър


Брой мнения : 233
Точки : 1743
Reputation : 0
Join date : 22.03.2010
Местожителство : Дома на Мрака

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Чет 29 Апр 2010, 11:19 pm

Седях на колене и все още се молех на Никс ритуалът да се състои.
Чух нечии стъпки и мислено благодарих на Никс,че е чула молитвата ми.Видях,че идва Нериса-Дъщеря на Духа.
Изтичах при нея.
-Хей,Нериса.Закъсня...Да не си се успала?-попитах аз и се усмихнах радвайки се,че е дошла.
Върнете се в началото Go down
Кейт Фелър
Шестокурсник, Мод
Шестокурсник, Мод
Кейт Фелър


Брой мнения : 233
Точки : 1743
Reputation : 0
Join date : 22.03.2010
Местожителство : Дома на Мрака

Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1Вто 18 Май 2010, 12:53 am

Не знам колко време седях,но както и да е.
Станах и отидох в съблекалнята.
Преоблякох се с предишните си дрехи и оставих роклите в моята част от гардероба.
Отново влязох в ритуалната зала и отправих бърза молитва към Никс,а след това си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ритуалната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ритуалната зала   Ритуалната зала Icon_minitime1

Върнете се в началото Go down
 
Ритуалната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Малката ритуална зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Enter the House of Night :: Храмът на "Дъщерите и Синовете на мрака"-
Идете на: